با گسترش استفاده از دنیای مجازی، تمایل به خرید از اینترنت نیز بیشتر شده است. امروز خرید اینترنتی تبدیل به یک امر رایج شده است و افراد بسیاری نیازهای خود را از فروشگاه های اینترنتی آنلاین خرید می کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای هر نوع کسب و کاری مزایایی دارد که در ادامه تعدادی از آنها را بر می شماریم:

 

همیشه در دسترش مشتریان

فروشگاه اینترنتی شما شعبه 24 ساعته کسب و کار شما به حساب می آید. بازدیدکنندگان در هر زمانی و از هر مکانی می توانند از این شعبه بازدید کنند و ملزومات خود را سفارش دهند. 

هزینه های کمتر، سود بیشتر

یک فروشگاه اینترنتی بسیاری از هزینه های فروشگاه فیزیکی را ندارد. هزینه هایی مانند اجاره، برق و گاز، دکور و...

با کاهش این هزینه ها میتوانید سود خود را افزایش دهید.

نیروی انسانی کمتر، بهره وری بیشتر

هزینه هایی که در یک فروشگاه فیزیکی برای نیروی انسانی در نظر گرفته می شود، در مقایسه با فروشگاه اینترنتی بسیار بیشتر است. شما با داشتن فروشگاه اینترنتی نیاز به نیروهای کمتری داشته و هزینه کمتری می پردازید.

خرید راحت تر، رضایت بیشتر مشتریان

خرید از یک فروشگاه اینترنتی برای مشتریان بسیار راحت تر و سریع تر است. مشتریان می توانند در مدت زمان کوتاه تری طیف بیشتری از محصولات را بررسی کنند، مشخصاتشان را ببینند و آنها را با هم مقایسه کنند. و در نهایت با آرامش خاطر خرید خود را تکمیل کنند. که نتیجه اش مشتری راضی می شود.

 

گروه نرم افزاری وبتینا، با بررسی عملکرد کاربران ایرانی و گردآوری نیازهای یک فروشگاه اینترنتی بومی، اقدام به طراحی و توسعه فروشگاه ساز اختصاصی کرده است. که بسیاری از نیازهای یک فروشگاه را برطرف می کند و شما را در جهت داشتن کسب و کاری بهتر یاری می نماید.

در صورتی که برای طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، میتوانید با مشاوران ما در این زمینه گفتگو کنید. برای این منظور، با ما تماس بگیرید یا پس از پر کردن فرم تماس با ما، منتظر تماس ما باشید.